Läs senare

Om oss

Grundskolan är en tidning för lärare från förskoleklass till årskurs 9 och för lärare i fritidshem och i kulturskolan.

Redaktion


Susanne Pettersson, redaktionschef
Telefon: 070-563 73 61
E-post: susanne.pettersson@lararnastidning.se

Sara Djurberg, reporter
Telefon: 070-208 93 59
E-post: sara.djurberg@lararnastidning.se

Anna-Karin Hallonsten, reporter
Telefon: 0709-72 92 17
E-post: anna-karin.hallonsten@lararnastidning.se

Michael Jonsson, chefredaktör och ansvarig utgivare
Telefon: 0733-85 24 64
E-post: michael.jonsson@lararnastidning.se

Markus Thunberg, digital chef
Telefon: 070-9221951
E-post: markus.thunberg@lararnastidning.se

Adress:
Tidningen Grundskolan
Box 27038
102 51 Stockholm
grundskolan@lararnastidning.se

ur Lärarförbundets Magasin

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com